Ustawienia

Odstępy w tekście:

Czcionka:

Język:

EN

UWAGA! Oglądasz stronę archiwalną.

Aktualna strona Narodowego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jest pod adresem:

https://www.gov.pl/web/nfosigw/

                                                

Aktualności-Edukacja

Partycypacja świadomych konsumentów w inteligentnych sieciach energetycznych-zapraszamy na spotkania lokalne

Autor: aw
26-03-2014, 14:14

Przyjść może każdy choć liczba miejsc jest ograniczona (wielkością sali) - decydująca będzie kolejność zgłoszeń pod adresem mailowym: biuro@federacja-konsumentow.org.pl (należy wpisać: imię, nazwisko, datę, miejscowość)

Pierwsze spotkanie, w Kaliszu, już za nami.

Kolejne miejsca i terminy:

Opalenica, 27 marca 2014 r., godzina 16.00 - Zaproszenie

Ostrów Wielkopolski, 28marca 2014r, godzina 11.00 - Zaproszenie

Wałcz, 7 kwietnia 2014r. godz.16:00 - Zaproszenie

Drawsko Pomorskie, 8 kwietnia 2014r. godz.16:00 - Zaproszenie

Już od niemal roku Federacja Konsumentów na rzecz przekazywania polskim konsumentom rzetelnych informacji na temat Inteligentnych Sieci Energetycznych, Inteligentnego Opomiarowania, możliwości czerpania energii ze źródeł odnawialnych na poziomie gospodarstw domowych, świadomego używania energii elektrycznej oraz korzystania z naszych praw jako odbiorców tej energii.

Zorganizowano szkolenia dla naszych doradców, przeprowadzono dwa konkursy, stworzono publikację na temat świadomego korzystania z energii elektrycznej w naszych domach, z którą udało się dotrzeć do ponad dwustu tysięcy osób na terenie całego kraju, organizatorzy projektu wzięli aktywny udział w bardzo wielu konferencjach, panelach, grupach dyskusyjnych i roboczych w Polsce i za granicą.
I to jeszcze nie koniec. Właśnie rozpoczyna się kolejny etap projektu pt. „Partycypacja świadomych konsumentów w Inteligentnych Sieciach Energetycznych”. realizowanego dzieki dofinansowaniu ze środków narodowego FUnduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Rozpoczyna się cykl spotkań lokalnych. W krótkim czasie ferderacja odwiedzi co najmniej dwadzieścia miejscowości na terenie całego kraju,organizacując debaty nie tylko na temat Inteligentnych Sieci, ale też pozycji konsumenta na rynku energetycznym, poszanowania energii, odnawialnych jej źródłach. Do dyskusji zaproszeni są przede wszystkim konsumenci eksperci rynku, doradcy Federacji Konsumentów, RzecznicyKonsumentów, przedstawicieleSamorządu, przedsiębiorstwa energetyczne, prosumenci, przedstawiciele mediów.
Każdy, kto chce się czegoś dowiedzieć na temat zmian na rynku energii i ich znaczenia dla konsumenta, nieważne czy oczekuje ich z niecierpliwością, czy jest nimi zaniepokojony, będzie mile widziany.
Spotkania mają całkowicie otwartą formułę, a udział w nich jest całkowicie bezpłatny.
Kolejne lokalizacje będą się sukcesywnie pojawiać na stronie internetowej.


Serdecznie zapraszamy!

.

Na skróty

Środki
krajowe
 

Środki
unijne

Środki
norweskie
i EOG

Państwowe
Jednostki
Budżetowe

Pomoc
publiczna

Zobacz również