Ustawienia

Odstępy w tekście:

Czcionka:

Język:

EN

UWAGA! Oglądasz stronę archiwalną.

Aktualna strona Narodowego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jest pod adresem:

https://www.gov.pl/web/nfosigw/

                                                

Aktualności-Edukacja

Bioróżnorodność szansą dla regionu - zapraszamy na szkolenia

Autor: aw
17-04-2016, 09:07

 

Krajowe Stowarzyszenie Inicjatyw zaprasza wszystkich pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego z województwa podlaskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego na bezpłatne, certyfikowane szkolenia  pn. „Bioróżnorodność szansą dla regionu”.

Szkolenia realizowane są w ramach „Północnej strategii ochrony różnorodności biologicznej” dzięki dofinansowaniu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Tematyka szkoleń obejmuje m.in. zagadnienia dotyczące:

  • Korzyści ekonomicznych społecznych i gospodarczych wynikających z promocji regionalnych walorów przyrodniczych i działań inwestycyjnych.
  • Finansowania inwestycji i inicjatyw lokalnych mających na celu ochronę różnorodności biologicznej w tym promocję dobrych praktyk i pozyskiwania środków.
  • Szans, możliwości i wyzwań dla rolnictwa i leśnictwa w kontekście zmian klimatu., w tym znaczenie ochrony różnorodności biologicznej na terenach rolniczych.
  • Planowania właściwych działań ochronnych oraz opracowania i realizowania planów inwentaryzacji przyrodniczej obszarów chronionych.
TERMINY I MIEJSCA NAJBLIŻSZYCH SZKOLEŃ

Białystok 27.04.2016

Bydgoszcz 11.05.2016

Gdańsk 11.05.2016

Olsztyn12.05.2016

Białystok 19.05.2016

Toruń 24.05.2016

 

Każdy uczestnik otrzyma bezpłatne materiały merytoryczne, opracowanie przez Zespół Centrum Badań Nad Środowiskiem Uniwersytetu Warszawskiego oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

 

Prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy, w którym należy wskazać wybrany przez siebie termin i miejscowość, wypełnić zgodnie ze wskazówkami i wysłać na podany w nim adres mailowy. Formularz można pobrać również ze strony www.psorb.pl (ZAKŁADKA REJESTRACJA).

 

Szczegółowych informacji o szkoleniach udzielają koordynatorzy projektu:

Dariusz Chmiel

d.chmiel@ksi.org.pl

668 391 591

Magdalena Hyska

m.hyska@ksi.org.pl

604 822 886

 

.

Na skróty

Środki
krajowe
 

Środki
unijne

Środki
norweskie
i EOG

Państwowe
Jednostki
Budżetowe

Pomoc
publiczna

Zobacz również