Ustawienia

Odstępy w tekście:

Czcionka:

Język:

EN

UWAGA! Oglądasz stronę archiwalną.

Aktualna strona Narodowego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jest pod adresem:

https://www.gov.pl/web/nfosigw/

                                                

Ministerstwo Środowiska

http://dzieci.mos.gov.pl/

Strona dla dzieci stworzona przez Ministerstwo Środowiska. Na stronie znajdują się informacje edukacyjne poświęcone ochronie środowiska przygotowane dla dzieci w postaci gier i zabaw. Strona podzielona jest tematycznie dla dzieci w przedziale wiekowym od 4 do 6 lat oraz od 7 do 11.

Stworzony został dział dla nauczycieli, dzięki któremu lekcje będą ciekawsze. Ponadto na stronie jest mnóstwo gier i zabaw dla starszych i młodszych dzieci. Wierszyki i komiksy. Ciekawostki i porady. Informacje o ciekawych wydarzeniach i konkursach.

Zrzut ekranu strony dla dzieci i nauczycieli

Ekodzieciaki.pl

Strona EKODZIECIAKI.pl

Projekt realizowany przez Ministerstwo Środowiska, dzięki dofinansowaniu ze środków funduszy EOG, pochodzacych z Islandii, Liechtensteinu i Nowegii, kształtuje pozytywne wzorce postepowania i zachowania w stosunku do przyrody. Na stronie ekodzieciaki.pl dzieci i rodzice mogą znaleźć gry edukacyjne aplikacje mobilną w formie podręcznego atlasu przyrody z propozycją zabaw w kontakcie z naturą. W ogólnopolskich i tematycznych stacjach telewizyjnycy skierowanych do dzieci emitowane są spoty promocyjne.

 

Autor: aw

.

Na skróty

Środki
krajowe
 

Środki
unijne

Środki
norweskie
i EOG

Państwowe
Jednostki
Budżetowe

Pomoc
publiczna

Zobacz również