Ustawienia

Odstępy w tekście:

Czcionka:

Język:

EN

UWAGA! Oglądasz stronę archiwalną.

Aktualna strona Narodowego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jest pod adresem:

https://www.gov.pl/web/nfosigw/

                                                

Aktualności

Rusza II etap naboru “Budowa instalacji do produkcji paliwa z biomasy rolnej i leśnej w postaci pelletu"

27-07-2021, 10:07

II etap naboru „Budowa instalacji do produkcji paliwa z biomasy rolnej i leśnej w postaci pelletu” w ramach Programu Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu skierowany jest wyłącznie do gmin/przedsiębiorstw ujętych na Liście rankingowej koncepcji projektowych.

Wnioski o dofinansowanie koncepcji projektowych przyjmowane będą od 9 sierpnia do 11 października 2021 r. za pośrednictwem Generatora Wniosków o Dofinansowanie NFOŚiGW.

Ogłoszenie o II etapie naboru „Budowa instalacji do produkcji paliwa z biomasy rolnej i leśnej w postaci pelletu” wraz z pełną dokumentacją naborową dostępne jest na stronach internetowych NFOŚiGW http://www.nfosigw.gov.pl/oferta-finansowania/srodki-norweskie/nabory/art,39,ogloszenie-o-naborze-ramach-dzialania-budowa-instalacji-do-produkcji-paliwa-z-biomasy-rolnej-i-lesnej-w-postaci-pelletu.html oraz Ministerstwa Klimatu i Środowiska https://www.gov.pl/web/klimat/ogloszenie-o-naborze-zamknietym-wnioskow-o-dofinansowanie-projektow-w-ramach-dzialania-pilotazowego-budowa-instalacji-do-produkcji-paliwa-z-biomasy-rolnej-i-lesnej-w-postaci-pelletu---ii-etap-naboru

.

Na skróty

Środki
krajowe
 

Środki
unijne

Środki
norweskie
i EOG

Państwowe
Jednostki
Budżetowe

Pomoc
publiczna

Zobacz również